KONST / Litografier / Litografi 7931769
nr 793 1769
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), e. a, 46x32, signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:07:56
25/11 14:33:38
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen